Home

Tajemný dušnost Pavouk čt sport program hokej Velký klam Měnový ložisko

Český sen o finále na světovém šampionátu rozstřílelo americké komando – ČT  sport – Česká televize
Český sen o finále na světovém šampionátu rozstřílelo americké komando – ČT sport – Česká televize

Češky se na vítězství nad Japonkami nadřely. V prodloužení rozhodla Mrázová  – ČT sport – Česká televize
Češky se na vítězství nad Japonkami nadřely. V prodloužení rozhodla Mrázová – ČT sport – Česká televize

Sestřih utkání Česko - Rusko – ČT sport – Česká televize

Češi přehráli Němce i podruhé. Ve Frankfurtu zvítězili 5:1 – ČT sport – Česká  televize
Češi přehráli Němce i podruhé. Ve Frankfurtu zvítězili 5:1 – ČT sport – Česká televize

Smolný den pro Švýcary. Neuznaný gól, sporná branka soupeře a výhru berou  Finové – ČT sport – Česká televize
Smolný den pro Švýcary. Neuznaný gól, sporná branka soupeře a výhru berou Finové – ČT sport – Česká televize

Junioři znají program příštího šampionátu, na úvod se utkají s domácí  Kanadou – ČT sport – Česká televize
Junioři znají program příštího šampionátu, na úvod se utkají s domácí Kanadou – ČT sport – Česká televize

Sestřih utkání Česko U20 – Kanada U20 – ČT sport – Česká televize

ePress — MS v ledním hokeji 2014 — Česká televize

Lední hokej - sportovní pořady - sledujte online | Česká televize

Závěrečný tlak Vsetína tentokrát Berani ubránili a vyrovnali finálovou  sérii – ČT sport – Česká televize
Závěrečný tlak Vsetína tentokrát Berani ubránili a vyrovnali finálovou sérii – ČT sport – Česká televize

Zlín se dočkal v prodloužení šestého duelu a může se těšit na baráž – ČT  sport – Česká televize
Zlín se dočkal v prodloužení šestého duelu a může se těšit na baráž – ČT sport – Česká televize

První bod v baráži o extraligu vystřelil pro Kladno až Indrák – ČT sport – Česká  televize
První bod v baráži o extraligu vystřelil pro Kladno až Indrák – ČT sport – Česká televize

České hokejistky obhájily světový bronz. V dramatické bitvě udolaly  Švýcarsko – ČT sport – Česká televize
České hokejistky obhájily světový bronz. V dramatické bitvě udolaly Švýcarsko – ČT sport – Česká televize

Program čtvrtfinále MS v hokeji 2022 - Liga Online

Češky zvládly těsný souboj s Finkami a čeká je semifinále proti USA – ČT  sport – Česká televize
Češky zvládly těsný souboj s Finkami a čeká je semifinále proti USA – ČT sport – Česká televize

ČT sport - Takhle vypadá kompletní nedělní program... | Facebook

Vsetín už vede v semifinále 2:0. Série Zlína s Třebíčí je vyrovnaná – ČT  sport – Česká televize
Vsetín už vede v semifinále 2:0. Série Zlína s Třebíčí je vyrovnaná – ČT sport – Česká televize

Hokej – ČT sport – Česká televize

Program vysílání ČT sport Plus – ČT sport – Česká televize

Hokej v TV: Baráž odvysílá ČT sport i O2 TV. Kdy se hraje? - Ruik

Junioři se naladili na čtvrtfinále pohodlnou výhrou nad Německem, řádil  hlavně Brabencův útok – ČT sport – Česká televize
Junioři se naladili na čtvrtfinále pohodlnou výhrou nad Německem, řádil hlavně Brabencův útok – ČT sport – Česká televize