Home

Geometrie Narušení Výše ct sport sablikova Životopis Hromadně Motel

Sáblíková dojela v Salt Lake City na trojce pátá a přiblížila se  olympijskému startu – ČT sport – Česká televize
Sáblíková dojela v Salt Lake City na trojce pátá a přiblížila se olympijskému startu – ČT sport – Česká televize

Sáblíková o medaili bojovala. Její čas na 3000 m byl ale až čtvrtý  nejrychlejší – ČT sport – Česká televize
Sáblíková o medaili bojovala. Její čas na 3000 m byl ale až čtvrtý nejrychlejší – ČT sport – Česká televize

Sáblíková byla v SP v Calgary na 5000 m pátá. Bolelo to hodně, přiznala – ČT  sport – Česká televize
Sáblíková byla v SP v Calgary na 5000 m pátá. Bolelo to hodně, přiznala – ČT sport – Česká televize

Medaile na čtvrté olympiádě v řadě. Sáblíková si na pěti kilometrech vyjela  bronz – ČT sport – Česká televize
Medaile na čtvrté olympiádě v řadě. Sáblíková si na pěti kilometrech vyjela bronz – ČT sport – Česká televize

Vedle mladých můžu stát se vztyčenou hlavou. S medailí jsem ani nepočítala,  říká Sáblíková – ČT sport – Česká televize
Vedle mladých můžu stát se vztyčenou hlavou. S medailí jsem ani nepočítala, říká Sáblíková – ČT sport – Česká televize

Sáblíková skončila na patnáctistovce ve Stavangeru třináctá – ČT sport – Česká  televize
Sáblíková skončila na patnáctistovce ve Stavangeru třináctá – ČT sport – Česká televize

Sáblíková hlásí comeback do Světového poháru, v Polsku zvažuje trio startů  – ČT sport – Česká televize
Sáblíková hlásí comeback do Světového poháru, v Polsku zvažuje trio startů – ČT sport – Česká televize

Sáblíková ozdobila návrat do Světového poháru 2. místem v Tomaszówě – ČT  sport – Česká televize
Sáblíková ozdobila návrat do Světového poháru 2. místem v Tomaszówě – ČT sport – Česká televize

Sáblíková je v Pekingu nadšená: Vesnice je úžasná, aréna v mé oblíbené  barvě – ČT sport – Česká televize
Sáblíková je v Pekingu nadšená: Vesnice je úžasná, aréna v mé oblíbené barvě – ČT sport – Česká televize

ČT sport - 🇨🇿 Martina Sáblíková se do dnešního závodu... | Facebook

Strašně jsem se bála, přiznala bronzová Sáblíková. Věk si nepřipouští – ČT  sport – Česká televize
Strašně jsem se bála, přiznala bronzová Sáblíková. Věk si nepřipouští – ČT sport – Česká televize

Sáblíková si vyjela na trojce už jedenáctou medaili v kariéře, na MS v  Heerenveenu skončila druhá – ČT sport – Česká televize
Sáblíková si vyjela na trojce už jedenáctou medaili v kariéře, na MS v Heerenveenu skončila druhá – ČT sport – Česká televize

ČT sport - Martina Sáblíková má další titul mistryně světa! 👏👏 👏 https:// sport.ceskatelevize.cz/clanek/rychlobrusleni-a-short-track/zive-sablikova-zacala-ms-skvele-na-3000-metru-ma-zlato/5c5c49290d663b6fe83c2c91  | Facebook
ČT sport - Martina Sáblíková má další titul mistryně světa! 👏👏 👏 https:// sport.ceskatelevize.cz/clanek/rychlobrusleni-a-short-track/zive-sablikova-zacala-ms-skvele-na-3000-metru-ma-zlato/5c5c49290d663b6fe83c2c91 | Facebook

Sáblíková se blýskla na trojce v Heerenveenu třetí příčkou. V celkovém  hodnocení skončila těsně čtvrtá – ČT sport – Česká televize
Sáblíková se blýskla na trojce v Heerenveenu třetí příčkou. V celkovém hodnocení skončila těsně čtvrtá – ČT sport – Česká televize

Sáblíková dojela v závodě na 1500 metrů v Polsku devatenáctá, Zdráhalová  byla v divizi B třetí – ČT sport – Česká televize
Sáblíková dojela v závodě na 1500 metrů v Polsku devatenáctá, Zdráhalová byla v divizi B třetí – ČT sport – Česká televize

ČT sport - Rychlobruslařka Martina Sáblíková bude na... | Facebook

Sáblíková si na pětce vyjela druhé vítězství v sezoně SP – ČT sport – Česká  televize
Sáblíková si na pětce vyjela druhé vítězství v sezoně SP – ČT sport – Česká televize

Sáblíková je po prvním dnu MS ve víceboji v Hamaru jedenáctá – ČT sport – Česká  televize
Sáblíková je po prvním dnu MS ve víceboji v Hamaru jedenáctá – ČT sport – Česká televize

Sáblíková si na naganské patnáctistovce dojela pro 4. příčku – ČT sport – Česká  televize
Sáblíková si na naganské patnáctistovce dojela pro 4. příčku – ČT sport – Česká televize

Sáblíková si v Calgary na tréninku rozřízla nohu a třetí díl SP vynechá – ČT  sport – Česká televize
Sáblíková si v Calgary na tréninku rozřízla nohu a třetí díl SP vynechá – ČT sport – Česká televize

Sáblíková jede dál. S nejlepšími se můžu stále měřit, oznámila – ČT sport – Česká  televize
Sáblíková jede dál. S nejlepšími se můžu stále měřit, oznámila – ČT sport – Česká televize

Sáblíková po bronzu: Byly to nervy až do konce. Moc mi pomohli fanoušci – ČT  sport – Česká televize
Sáblíková po bronzu: Byly to nervy až do konce. Moc mi pomohli fanoušci – ČT sport – Česká televize

ČT sport - O největší favoritce pro dnešní závod není vůbec pochyb. Potvrdí  Martina Sáblíková na pětce svou dominantní pozici? Přímý přenos nabídne  program 📺 ČT sport i web www.ctsport.cz od 20:30.
ČT sport - O největší favoritce pro dnešní závod není vůbec pochyb. Potvrdí Martina Sáblíková na pětce svou dominantní pozici? Přímý přenos nabídne program 📺 ČT sport i web www.ctsport.cz od 20:30.