Home

kyvadlo sekvence průvod ledecka lyzovani Obležení oko dirigent

Sbohem. Uzavírám další kapitolu svého života, potvrdila Ledecká - Sport.cz

Ester Ledecká zajela v obřím slalomu skvělý výsledek -

Světový pohár 2022/23: Ester Ledecká v akci, návrat Špindlu, Matterhorn i  víc USA - Závodní lyžování - Články o lyžování - SNOW.cz
Světový pohár 2022/23: Ester Ledecká v akci, návrat Špindlu, Matterhorn i víc USA - Závodní lyžování - Články o lyžování - SNOW.cz

Ledecká je zlatá! Na OH šokovala vítězstvím v super-G. Na lyžích - Deník.cz

Prostoru pro zlepšení je až až, říká Ledecká před obřím slalomem. V kariéře  ho jela jen jednou | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Prostoru pro zlepšení je až až, říká Ledecká před obřím slalomem. V kariéře ho jela jen jednou | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Ester Ledecká: sněžná obojživelnice na lyžích i na snowboardu – Kudy z nudy

Ester Ledecká obsadila ve sjezdu na mistrovství světa 17. místo | Alpské  lyžování
Ester Ledecká obsadila ve sjezdu na mistrovství světa 17. místo | Alpské lyžování

Ledecká má jasno, MS pojede v únoru na lyžích. Má to větší smysl, řekla -  iDNES.cz
Ledecká má jasno, MS pojede v únoru na lyžích. Má to větší smysl, řekla - iDNES.cz

Ester Ledecká skončila ve sjezdu sedmadvacátá – eXtra.cz

Fotogalerie: Pyeongchang 2018 Winter Olympics

OFICIÁLNÍ stránka olympijské vítězky ve snowboardingu a lyžování Ester  Ledecké
OFICIÁLNÍ stránka olympijské vítězky ve snowboardingu a lyžování Ester Ledecké

Výsledky SP v alpském lyžování 2019/20: Ester Ledecká v TOP 10 | iSport.cz

Ledecké v super-G ve Svatém Mořici body těsně unikly. Skončila na 31. místě  - Aktuálně.cz
Ledecké v super-G ve Svatém Mořici body těsně unikly. Skončila na 31. místě - Aktuálně.cz

Ledecká po skvělém super-G zvládla i slalom a v kombinaci končí šestá -  iDNES.cz
Ledecká po skvělém super-G zvládla i slalom a v kombinaci končí šestá - iDNES.cz

SP alpské lyžování 2021/22 ⛷️ Lenzerheide, Švýcarsko: výsledky | BetArena.cz

Další skvělý závod Ester Ledecké, ve druhém sjezdu v Lake Louise skončila  těsně pod stupni vítězů | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Další skvělý závod Ester Ledecké, ve druhém sjezdu v Lake Louise skončila těsně pod stupni vítězů | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Ledecká zajela druhý nejlepší výsledek kariéry, ve Wengenu museli závod  mužů přerušit - Aktuálně.cz
Ledecká zajela druhý nejlepší výsledek kariéry, ve Wengenu museli závod mužů přerušit - Aktuálně.cz

Ester Ledecká – první sportovkyně, která na jedné zimní olympiádě vyhrála  ve dvou různých sportech – Kudy z nudy
Ester Ledecká – první sportovkyně, která na jedné zimní olympiádě vyhrála ve dvou různých sportech – Kudy z nudy

Ester Ledecká a program SP v alpském lyžování: kdy jede sjezd? | iSport.cz

Ester Ledecká se prosadila ve sjezdu v Zauchensee na výborné 8. místo |  Alpské lyžování
Ester Ledecká se prosadila ve sjezdu v Zauchensee na výborné 8. místo | Alpské lyžování

Nemůžu se vzpamatovat, mám nejlepšího servismana na světě, žasne Ledecká -  Seznam Zprávy
Nemůžu se vzpamatovat, mám nejlepšího servismana na světě, žasne Ledecká - Seznam Zprávy

Ester Ledecká a program SP v alpském lyžování 2020/21: Kdy jede? | iSport.cz

ESTER LEDECKÁ PROGRAM 2023 ▷ Kdy jede Ledecká závody

Ledecká se snowboardu nevzdá, i když na lyžích vydělá víc. Její manažer ví,  že je v tom síla „značky Ester“
Ledecká se snowboardu nevzdá, i když na lyžích vydělá víc. Její manažer ví, že je v tom síla „značky Ester“

Ledecká v Berchtesgadenu vyučovala a zapsala první vítězství po zranění –  ČT sport – Česká televize
Ledecká v Berchtesgadenu vyučovala a zapsala první vítězství po zranění – ČT sport – Česká televize