Lucie Sekanová: Nabídky z USA mi nedají spát - behej.com: BĚH, MARATON,  BĚHÁNÍ
Lucie Sekanová: Nabídky z USA mi nedají spát - behej.com: BĚH, MARATON, BĚHÁNÍ

Sekanová na výborném třináctém místě - Atletika

Lucie Sekanová

Sekanová získala v Pekingu další zkušenosti a myslí na olympiádu |  Českobudějovicko | Z kraje | Budějcká Drbna - zprávy z Českých Budějovic a  jižních Čech
Sekanová získala v Pekingu další zkušenosti a myslí na olympiádu | Českobudějovicko | Z kraje | Budějcká Drbna - zprávy z Českých Budějovic a jižních Čech

Sekanová "nakazila" běžecky své rodiče, společně poběží RunTour České  Budějovice - behej.com: BĚH, MARATON, BĚHÁNÍ
Sekanová "nakazila" běžecky své rodiče, společně poběží RunTour České Budějovice - behej.com: BĚH, MARATON, BĚHÁNÍ

Sekanová ve steeplu doběhla daleko za nejlepšími, Nor Warholm se postaral o  největší překvapení MS - Aktuálně.cz
Sekanová ve steeplu doběhla daleko za nejlepšími, Nor Warholm se postaral o největší překvapení MS - Aktuálně.cz

LUCIE SEKANOVÁ - YouTube

Jihočeška Lucie Sekanová pracuje na limitacích a uvažuje o OH v Tokiu -  Jindřichohradecký deník
Jihočeška Lucie Sekanová pracuje na limitacích a uvažuje o OH v Tokiu - Jindřichohradecký deník

Sekanová a Kocourek kralovali desítce na dráze - Atletika

Atletka Sekanová: Steeple není špatný - iDNES.cz

Fotogalerie: Jihočeška Lucie Sekanová pracuje na limitacích a uvažuje o OH  v Tokiu - Táborský deník
Fotogalerie: Jihočeška Lucie Sekanová pracuje na limitacích a uvažuje o OH v Tokiu - Táborský deník

Česká atletika - Limity na mistrovství Evropy nepadaly pouze na extralize.  Stýplařka Lucie Sekanová doběhla v maďarském Székesfehérváru na pátém místě  v čase 9:51.95, čímž splnila výkonnostní požadavek pro start na evropském
Česká atletika - Limity na mistrovství Evropy nepadaly pouze na extralize. Stýplařka Lucie Sekanová doběhla v maďarském Székesfehérváru na pátém místě v čase 9:51.95, čímž splnila výkonnostní požadavek pro start na evropském