Home

Aktiva křivka Námořní přístav lyže super g Politika paluba my

Jan Zabystřan v super-G na finále Evropského poháru na skvělém 13. místě! |  Alpské lyžování
Jan Zabystřan v super-G na finále Evropského poháru na skvělém 13. místě! | Alpské lyžování

Ledecká dojela v super-G ve Svatém Antonu šestá. Vyhrála Gutová-Behramiová  - Deník.cz
Ledecká dojela v super-G ve Svatém Antonu šestá. Vyhrála Gutová-Behramiová - Deník.cz

Völkl Racetiger Speedwall GS R závodní lyže 191cm obřačky Super G | Aukro

Šok v super-G! Ester Ledecká získala senzační olympijské zlato -  Premiumsports
Šok v super-G! Ester Ledecká získala senzační olympijské zlato - Premiumsports

Ledecká bere na lyžích další umístění v Top 10. V super-G byla osmá -  Aktuálně.cz
Ledecká bere na lyžích další umístění v Top 10. V super-G byla osmá - Aktuálně.cz

Shiffrinová stvrdila zisk čtvrtého křišťálového glóbu. Ledecká zvládla super -G na čtrnácté příčce – ČT sport – Česká televize

13. místo pro Ester Ledeckou v závěrečném super-G v Lake Louise | Alpské  lyžování
13. místo pro Ester Ledeckou v závěrečném super-G v Lake Louise | Alpské lyžování

Vynikající Ledecká. V Ga-Pa vyrovnala svůj druhý nejlepší výsledek v super-G  - Aktuálně.cz
Vynikající Ledecká. V Ga-Pa vyrovnala svůj druhý nejlepší výsledek v super-G - Aktuálně.cz

Bez velké chyby, ale se ztrátou. Ledecká obsadila v super-G třinácté místo  - iDNES.cz
Bez velké chyby, ale se ztrátou. Ledecká obsadila v super-G třinácté místo - iDNES.cz

O alpských disciplínách | Alpské lyžování

Sjezdařka Klára Křížová se stala Mezinárodní mistryní Slovenska v super-G -  Sjezdové lyžování - Články o lyžování - SNOW.cz
Sjezdařka Klára Křížová se stala Mezinárodní mistryní Slovenska v super-G - Sjezdové lyžování - Články o lyžování - SNOW.cz

SP lyžování Lake Louise 2022 live - sjezd, Super G: ⛷️ výsledky |  BetArena.cz
SP lyžování Lake Louise 2022 live - sjezd, Super G: ⛷️ výsledky | BetArena.cz

Ester Ledecká na ZOH 2022: páté místo v super-G, 13 setin od medaile |  iSport.cz
Ester Ledecká na ZOH 2022: páté místo v super-G, 13 setin od medaile | iSport.cz

Ledecká znovu v desítce. V super-G dojela osmá, vyhrála Curtoniová -  iDNES.cz
Ledecká znovu v desítce. V super-G dojela osmá, vyhrála Curtoniová - iDNES.cz

Program Ledecké na ZOH: Kdy jede sjezd, Super-G a alpskou kombinaci? -  Sport.cz
Program Ledecké na ZOH: Kdy jede sjezd, Super-G a alpskou kombinaci? - Sport.cz

Finále SP: Ester Ledecká zakončila úspěšnou sezónu 14.místem v super G.  „Neustále se posouváme směrem kupředu,“ hodnotila | Alpské lyžování
Finále SP: Ester Ledecká zakončila úspěšnou sezónu 14.místem v super G. „Neustále se posouváme směrem kupředu,“ hodnotila | Alpské lyžování

Extrémní super-G v Lenzerheide Ledecké nesedlo. I přesto se probojovala do  finále SP | Alpské lyžování
Extrémní super-G v Lenzerheide Ledecké nesedlo. I přesto se probojovala do finále SP | Alpské lyžování

Ester Ledecká útočila na vítězství. O náskok přišla, udržela TOP 10 |  iSport.cz
Ester Ledecká útočila na vítězství. O náskok přišla, udržela TOP 10 | iSport.cz

Krásné záběry z olympijských sjezdovek! Takovou rychlostí pojede i Ledecká  | TN.cz
Krásné záběry z olympijských sjezdovek! Takovou rychlostí pojede i Ledecká | TN.cz

Švýcarský lyžař Odermatt vyhrál v Lake Louise první super-G sezony -  iDNES.cz
Švýcarský lyžař Odermatt vyhrál v Lake Louise první super-G sezony - iDNES.cz

Ledecká zajela nejlepší super-G v sezoně, v Cortině vyhrála domácí  Curtoniová – ČT sport – Česká televize
Ledecká zajela nejlepší super-G v sezoně, v Cortině vyhrála domácí Curtoniová – ČT sport – Česká televize

Ledecká v super-G letěla na trati, ale medaile jí unikla. Zlato bere  Gutová-Behramiová – ČT sport – Česká televize
Ledecká v super-G letěla na trati, ale medaile jí unikla. Zlato bere Gutová-Behramiová – ČT sport – Česká televize

ZOH 2022 | Ledecká končí v super-G pátá. Zlato získala Gutová-Behramiová -  iDNES.cz
ZOH 2022 | Ledecká končí v super-G pátá. Zlato získala Gutová-Behramiová - iDNES.cz