Fotogalerie: Sporting Lisabon - FC Viktoria Plzeň - Plzeňský deník

Kdepak Arsenal či AC Milán. Abidal poslal Plzeň na Horváthův Sporting  Lisabon! - Sport.cz
Kdepak Arsenal či AC Milán. Abidal poslal Plzeň na Horváthův Sporting Lisabon! - Sport.cz

Plzeň zdolala Sporting, ale nepostupuje

Plzeň na osmifinále Evropské ligy vyrazí do Portugalska. Los jí přiřkl Sporting  Lisabon | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Plzeň na osmifinále Evropské ligy vyrazí do Portugalska. Los jí přiřkl Sporting Lisabon | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

FotoReport: FC Viktoria Plzeň - Sporting Lisabon

Evropská liga: Plzeň - Sporting 2:1. Senzace se nekoná, Lisabon trefil  postup v prodloužení | iSport.cz
Evropská liga: Plzeň - Sporting 2:1. Senzace se nekoná, Lisabon trefil postup v prodloužení | iSport.cz

Fotogalerie: Odvetné osmifinálové utkání fotbalové Evropské ligy Viktoria  Plzeň - Sporting...
Fotogalerie: Odvetné osmifinálové utkání fotbalové Evropské ligy Viktoria Plzeň - Sporting...

Fotbalisté Plzně zkusí v Lisabonu překvapit Sporting | Soutěže | FOTBAL.CZ

plzeň sporting lisabon – Seznam.cz

Letecký zájezd na Sporting Lisabon - Viktoria Plzeň | FotbalTour.cz

Viktoria Plzen vs Sporting: Live stream, TV channel, team news and kick-off  time for Europa League second leg showdown | The Sun
Viktoria Plzen vs Sporting: Live stream, TV channel, team news and kick-off time for Europa League second leg showdown | The Sun

Sporting díky dvěma gólům Fredyho Montera porazil Plzeň 2:0. Odveta je na  programu příští týden | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Sporting díky dvěma gólům Fredyho Montera porazil Plzeň 2:0. Odveta je na programu příští týden | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Primera Division - Arsenal vyhrál na San Siru o dvě branky a postup má  blízko, Plzeň v Portugalsku dvakrát inkasovala a jednoduché to mít nebude |  FotbalPortal.cz
Primera Division - Arsenal vyhrál na San Siru o dvě branky a postup má blízko, Plzeň v Portugalsku dvakrát inkasovala a jednoduché to mít nebude | FotbalPortal.cz

Živě: Sporting Lisabon - Plzeň 2:0, Viktoriáni favoritovi nestačili, v  odvetě musí zabrat - Aktuálně.cz
Živě: Sporting Lisabon - Plzeň 2:0, Viktoriáni favoritovi nestačili, v odvetě musí zabrat - Aktuálně.cz

Viktoria prohrála v Lisabonu se Sportingem 0:2 | ZPRÁVY - Plzeň |  REGIONPLZEN.CZ
Viktoria prohrála v Lisabonu se Sportingem 0:2 | ZPRÁVY - Plzeň | REGIONPLZEN.CZ

Viktorii rozesmutnil Montero - Plzeňský deník

Pilsen, Czech Republic. 15th Mar, 2018. L-R MICHAEL KRMENCIK (Plzen) and  ANDRE PINTO (Lisbon) in action during the second leg of the quarterfinal  match of the Europe League, FC Viktoria Plzen vs
Pilsen, Czech Republic. 15th Mar, 2018. L-R MICHAEL KRMENCIK (Plzen) and ANDRE PINTO (Lisbon) in action during the second leg of the quarterfinal match of the Europe League, FC Viktoria Plzen vs

Plzeň - Sporting 2:1, šanci na postup sebral gól z rohu v prodloužení -  iDNES.cz
Plzeň - Sporting 2:1, šanci na postup sebral gól z rohu v prodloužení - iDNES.cz

FC Viktoria Plzeň - Sporting CP - Evropská liga UEFA | Česká televize

Minuta ticha, snajpr z Kolumbie i exbarcelonský stoper na hrotu aneb Jak  hrála Plzeň proti Sportingu - Aktuálně.cz
Minuta ticha, snajpr z Kolumbie i exbarcelonský stoper na hrotu aneb Jak hrála Plzeň proti Sportingu - Aktuálně.cz

FotoReport: Sporting Lisabon - FC Viktoria Plzeň

Sporting Lisabon - Plzeň 2:0. Domácí vykročili za postupem do čtvrtfinále |  iSport.cz
Sporting Lisabon - Plzeň 2:0. Domácí vykročili za postupem do čtvrtfinále | iSport.cz